Заняття японської у Львові

Якщо ти:

Хочеш вільно говорити японською

Живеш у Львові

Вчишся на японській спеціальності

заповни цю ґуґл форму, щоб ми змогли організувати найкращі для тебе заняття.

На разі ми плануємо робити їх у центрі Львова (вживу) кожної неділі для невеличкої групи, і присв*ятити більшість часу на спілкування/практику (повірте, заговорять усі :D) і частинку часу – на розбір складних/заплутаних моментів або відповіді на запитання. Однак у тебе є можливість дати нам знати свої побажання ^^

こんにちは!

Привіт! Я Оля, випускниця японської спеціальності в ЛНУ  та мій друг Всеволод, який вчився сам і за три роки досягнув рівня N2, хочемо запропонувати тобі підтримку та допомогу у вивченні японської мови.

 

Оля:

“Свого часу мені дуже допомогли заняття із крутим викладачем, який не тільки давав мені знання, а і мотивував. Я постійно працювала над своєю японською і рік прожила у Японії. У цьому є велика заслуга мого викладача, тому я також хочу допомогти вам заговорити японською і вивести її на новий рівень”

 

Всеволод:

“Я ніколи не вивчав японську в університеті, але знаю, наскільки нудними і далекими від реальності можуть бути університетьскі заняття. Я здав JLPT на рівень N2, не будучи здатним по-людськи висловлюватися японською. Говорити було дуже соромно і некомфортно, але з часом це вдалося подолати. Мені здається, ми зможемо вас мотивувати, надихати і скеровувати під час навчання. Тому давайте вчитися разом. Не тому що сесія, не для того, щоб лайфхакнути JLPT і отримати сертифікат, а тому що цікаво і класно”