привіт!

отож, я звичайнісінька дівчина зі Львова, яка проснулася одного ранку і подумала “а чого б мені не з`їздити в Японію?”. і ось я тут уже близько 10-ти місяців, з яких 2-3 думаю про створення свого блогу, щоб систематизувати і впорядкувати свої враження від Японії (звичайно є і вищі цілі – там.. збільшити кількість інфи про Японію української мовою і т.д. і т.п. в тому роді).

отже,

・ як я опинилася в Японії?

сіла на літак у Львові, зробила пересадку у Стамбулі, а потім Сеулі – і ось за 17 годин я в Японії, в місті Фукуока і трохи в ступорі, наскільки Японія інша, ніж я уявляла!

але не про це мова, так?

той квиток і запрошення я отримала від Міністерства Освіти, Культури, Спорту, Науки і Технологій Японії – мммм це все звучить дуже високо, а насправді я звичайний студент по обміну :Р
протягом 3-х років на японській спеціальності я забила майже на всі 100500 предметів крім японської мови, і отримала достатній рівень знання японської, щоби не червоніти як рак від свого бекання-мекання.

・ чим я тут займаюся?

банально вчуся в японському університеті – але це навчання найприємніше у моєму житті, бо я хоч усе завалю – це ні на шо не вплине, + я можу вибирати будь-які пари з педагогічного факультету (а педагоги вчать все шо загодно – включаючи танці, плавання, гончарство, кулінарію, каліграфію, скульптуру…..) і загальної освіти (де є всі ті соціології-політології-філософії, але можна викопати щось цікаве як наприклад “Парки розваг” о_О).

крім “навчання”, я також маю можливість багато подорожувати, ну і зі стандартного набору складових життя японського студента – букацу (спортивна секція) і байто (… ммм неповна зайнятість?).

・ про шо писатиму?

про звичайне життя японців і про звичайну повсякденну Японію. все з моїх спостережень, мого досвіду і все – продукт моєї розумової діяльності.

відкрита для усіх питань про Японію чи японську мову, все що знатиму – розповім (зі світлинами теж можливо!), що не знатиму – спробую дізнатися!

тож, велкам у мій блог!!